| Количество режимов | 3 |
|---|---|
| Тип патрона | SDS-plus |
| Особенности | Сменный патрон |
| Максимальный диаметр сверления | дерево: 35 мм; сталь: 13 мм; бетон: 26 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Напряжение питания | 230 В |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Скорость вращения | 0-900 об/мин |
| Частота удара | 0-4400 уд/мин |
| Энергия удара | 3.2 Дж |
| Вес | 4,800 кг |
Рекомендуемые товары
Акумуляторний перфоратор 21V, 2 акумулятори 3000 mAh, набір у кейсі ASR509
Артикул - 1133754
3.00грн.
Дрель ударная 950Вт, 0-2800 об/мин, 1.5-13мм, реверс, металлический корпус редуктора INTERTOOL DT-0121
Артикул - 182969
1.00грн.
Перфоратор 1000 Вт, 3.5 Дж, 0-1300 об/мин, 0-5100 уд/мин, 3 режима, SDS plus INTERTOOL DT-0185
Артикул - 182876
2.00грн.










