| Длина сетевого шнура | 3 м |
|---|---|
| Максимальная ширина ножа | 110 мм |
| Ширина обработки | 110 мм |
| Глубина обработки | 0-3,5 мм |
| Скорость вращения | 16000 об/мин |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Напряжение питания | 230 В |
| Гарантия | 3 года |
| Особенности | максимальная глубина выборки фальца (четверти) -15 мм |
| Вес | 5,894 кг |
Рекомендуемые товары
Акумуляторна ланцюгова пила 21V з шиною 12″, безщітковий двигун ASR764/CS-28
Артикул - 1133677
4.00грн.
Акумуляторна міні-ланцюгова пила 21V, шина 4″ + 6″, 15/20 см, кейс+коробка ASR744
Артикул - 1133624
1.00грн.
Акумуляторний набір інструментів 6-в-1, 21V, безщітковий 4 акумулятори, в кейсі + коробка ASR1106
Артикул - 1133777
11.00грн.
Просмотренные
Рубанок электрический 1300 Вт, 16000 об/мин, нож 110 мм, 0-3.5 мм INTERTOOL WT-0711
Артикул - 926489
2.00грн.










