| Комплектация | триммер, кусторез, штанга удлинительная, цепная пила, ручка |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 380/550/750 Вт |
| Скорость вращения | 7500 об/мин |
| Ширина среза | 330 мм |
| Шина | 300 мм |
| Частота хода | 1600 ход/мин |
| Скорость цепи на холостом ходу | 720 м/мин |
| Вес | 10,350 кг |
| Объем | 0,063000 куб.м |
Рекомендуемые товары
Набір акумуляторних інструментів 2-в-1: ланцюгова міні-пила та секатор в кейсі + коробка ASR1013
Артикул - 1133782
2.00грн.
Просмотренные
Мультиинструмент садовый 5 в 1. Триммер, сучкорез, кусторез INTERTOOL DT-2245
Артикул - 921920
6.00грн.










