| Особенности | лазерная направляющая, плавный пуск |
|---|---|
| Длина сетевого шнура | 3 м |
| Диаметр диска | 235*30 мм |
| Количество зубьев | 40 шт |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Скорость вращения | 5000 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 85 мм/90 град; 56 мм/45 град |
| Гарантия | 3 года |
| Вес | 7,750 кг |
Рекомендуемые товары
Пила сабельная 1050 Вт, 0-2500 об/мин, ход пилки 28 мм, макс. рез 150 мм, кейс INTERTOOL WT-0401
Артикул - 928796
2.00грн.
Акумуляторний професійний набір інструментів 6-в-1, 21V, безщітковий, з кейсом ASR1206
Артикул - 1133780
9.00грн.










