| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
|---|---|
| Частота сети | 50 Гц |
| Напряжение питания | 230 В |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Шина | 40 см |
| Скорость цепи на холостом ходу | 15 м/сек |
| Гарантия | 12 мес. |
| Вес | 5,250 кг |
Рекомендуемые товары
Акумуляторна міні-ланцюгова пила 21V, шина 4″ + 6″, 15/20 см, кейс+коробка ASR744
Артикул - 1133624
1.00грн.










