| Напряжение питания | 230 В |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Скорость вращения | 0-900 об/мин |
| Частота удара | 0-4400 уд/мин |
| Максимальный диаметр сверления | дерево: 35 мм; сталь: 13 мм; бетон: 26 мм; |
| Энергия удара | 3.2 Дж |
| Количество режимов | 3 |
| Комплектация | |
| Гарантия | 12 мес. |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Вес | 4,800 кг |
Рекомендуемые товары
Дрель-шуруповерт аккумуляторная Li-Ion 18 В, 25 Nm, 0-400/0-1500 об/мин, 1.3 Ач INTERTOOL WT-0313
Артикул - 928794
1.00грн.
Акумуляторний перфоратор 21V, 2 акумулятори 3000 mAh, набір у кейсі ASR509
Артикул - 1133754
3.00грн.
Просмотренные
Перфоратор 850 Вт, 3.2 Дж, 0-900 об/мин, 0-4400 уд/мин, 3 режима, SDS plus INTERTOOL DT-0180
Артикул - 926481
2.00грн.










